S.S.S.

 • Üyelik & Genel Bilgiler

  • Altın Ajanslar nedir?

   Altın Ajanslar, Altın Örümcek Ödülleri’ne ait bir ajans veritabanıdır. 2002 yılından bugüne kadar binlerce projeyi değerlendiren ve ödüllendirilen Altın Örümcek Ödülleri, ajansların kendi müşteri portföyleri ve sektörel bilinirliğiyle birlikte çok daha büyük bir zeminde , kendi vitrinlerini oluşturmalarına imkan tanıyor.
   Altın Ajanslar, ajansların kendi iletişim bilgileriyle birlikte, Altın Örümcek Ödülleri’ne başvurarak kazanmış olduğu ödüllerin de tek ekranda gösterilebilmesine imkan tanıyor. Altın Örümcek Ödülleri’ne yakın zamanda farklı yarışmalardan da alınan ödülleri ekleyebileceksiniz.

  • Altın Ajanslar’a yalnızca ajanslar mı kayıt olabilir?

   Altın Örümcek olarak, dijital pazarlama alanında projeleri bulunan, Altın Örümcek Ödülleri ve benzeri yarışmalara başvuran tüm ajansları destekliyoruz. Altın Ajanslar da bu yönde hayata geçmiş ve yalnızca ajansların oluşturduğu bir veritabanıdır.

  • Altın Örümcek Ödülleri’ne daha önce başvurmamış ajanslar da kayıt olabilir mi?

   Altın Örümcek Ödülleri’ne başvursun ya da başvurmasın; tüm ajanslar Altın Ajanslar üzerinde kayıt oluşturabilir ve kendi vitrinini düzenleyebilir.

  • Altın Ajanslar listesinde yer almanın avantajları nedir?

   Altın Örümcek Ödülleri, 2002’den bugüne kadar hem markaların hem de bu sektörü tanımak isteyen kullanıcılar tarafından, her yıl ciddi sayıda ziyaret edilmektedir. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte, ajansların dijital ortamda kendilerini daha rahat gösterebilecekleri ve başarılarını sunabilecekleri bağımsız ve şeffaf bir platform olan Altın Ajanslar, bu ihtiyacı gidermek için kurulmuştur.
   Altın Ajanslar veritabanında yer alarak, ajans profilinizi oluşturabilir, ödüllerinizi gösterebilir veya iş ilanı oluşturabilirsiniz.

 • İlan Girişi & İlan Yönetimi

  • İlan girişi nasıl yapılıyor?

   Altın Ajanslar, aynı zamanda bu alana ilgi gösteren ve kariyer hedefini bu yönde belirlemiş kişiler için de bir ortak veritabanı oluşturmak için kuruldu. Her yıl yüzbinlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen Altın Örümcek Ödülleri, aynı zamanda ajansların arayışlarında yardımcı olmak için de benzersiz bir platform.
   Ajanslar, kayıt olduktan sonra, arayışlarına uygun şekilde açıklama, görsel ve ek bilgileri doldurarak iş ilanı yayınlayabilir.

  • İlanıma gelen başvuruları kim topluyor?

   Altın Ajanslar, hiçbir başvuruyu ve kişisel veriyi toplamaz. Yalnızca ajanslar için bir gösterim platformu işlevindedir. İş ilanları üzerinden yapılan başvuruların, ajansların girmiş olduğu e-posta adresleri üzerinden yapılmasını teşvik eder, bunun dışında bir veri toplamaz.

  • İlanım ne kadar süre boyunca yayında kalıyor?

   Ajansların yayınlamış oldukları ilanlar, 45 gün boyunca yayında kalır ve bu sürenin sonunda otomatik olarak yayından kaldırılır. Ajans, dilediği zaman ilanı tekrar yayına alabilir ve bu yönde güncel ilanların kullanıcılara sunulması amaçlanmaktadır.